EKOLOGICZNY OLEJ Z KADZIDŁOWCA 5ml ALTEYA ORGANICS

Olejek eteryczny z kadzidłowca jest znany ze swojej zdolności do promowania elastyczności skóry i poprawy wyglądu starzenia się, blizn i innych niedoskonałości skóry. Może również pomóc zmniejszyć wygląd nierównej, matowej skóry. Stosowany w aromaterapii, stymulujący aromat Frankincense Carterii ma zdolność doprowadzania człowieka do stanu pełni, stymulując ciało i umysł do dążenia w kierunku dobrego samopoczucia.

27.00 

1 w magazynie

EAN: 3800219795387SKU: 010160080 Kategorie: Naturalne Olejki Eteryczne

Olejek eteryczny Boswellia Carterii (znany również jako African Frankincense) pochodzi z żywicznego, wysuszonego soku drzewa Boswellia Carterii, które zazwyczaj rośnie w północno-wschodniej Afryce. Olejek eteryczny z kadzidłowca ma szeroki zakres zastosowań, od wzmacniania duchowych i medytacyjnych praktyk do stosowania w codziennej pielęgnacji urody i skóry. Olejek Frankincense Carterii ma ziemisty, świeży i drzewny, podnoszący na duchu aromat, który jest idealny dla uziemienia, połączenia i zdrowia duchowego.

Metoda ekstrakcji: Hydro-destylacja

Użyte części: Żywica (Guma)

Profil aromatyczny: Dymne nuty górne zrównoważone słodkimi drzewno-żywicznymi nutami ciała i wyraźnymi, piżmowymi, miękkimi, balsamicznymi tonami w wytrawności

Uwaga: Nuta bazowa, doskonały utrwalacz

Dobrze komponuje się z: bergamotką, drzewem cedrowym, mirrą, słodką pomarańczą, sosną, drzewem sandałowym, trawą cytrynową, lawendą.

KORZYŚCI:

Organiczny olejek z kadzidłowca zmniejsza widoczność drobnych linii i zmarszczek, poprawiając jędrność i elastyczność skóry. Promuje wygląd zdrowej, promiennej skóry.
Może być korzystny dla blizn, spalonej i uszkodzonej skóry lub rozstępów.

Jest znany z tego, że wspiera detoksykację skóry i ciała.

Może zapewnić wsparcie dla układu oddechowego dzięki zawartości kwasu bosweliowego.

Jego łagodny i stymulujący aromat poprawia nastrój, uspokaja umysł i koi zmysły.

*Do celów edukacyjnych. Stwierdzenia te nie zostały ocenione przez Europejską Agencję Leków. Informacje te nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia, wyleczenia lub zapobiegania jakimkolwiek chorobom.

ZALECANE ZASTOSOWANIE:

Dodaj kilka kropli do oleju bazowego i delikatnie wetrzyj w skórę. Ta mieszanka może pomóc rozluźnić napięte mięśnie i złagodzić ból stawów.

Dodaj kilka kropli do swojego ulubionego kremu nawilżającego, aby odmłodzić skórę i poprawić jej ogólny stan zdrowia.

Olejek eteryczny z kadzidłowca rozpyl, kiedy jesteś zmartwiony, zdenerwowany, spięty lub przytłoczony.

SKŁADNIKI:
Boswellia Carterii (Frankincense) essential oil*

*Certyfikowany składnik organiczny

Tylko do użytku zewnętrznego. Zawsze rozcieńczać. Możliwa wrażliwość skóry. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, uszami wewnętrznymi, błonami śluzowymi i wrażliwymi miejscami.

Waga 0.005 kg
Wielkość

10ml, 5ml

EAN: 3800219795387