Facebook Pixel
 
Olej rycynowy – najskuteczniejszy kosmetyk na wypadanie włosów

Olej rycynowy – najskuteczniejszy kosmetyk na wypadanie włosów

Przy pomocy oleju rycynowego o włosy dbały już nasze babcie. Mimo upływu lat, jego właściwości są wciąż cenione. Na rynku przybywa specyfików mających za zadanie wzmocnić nasze włosy, jednak olej rycynowy jest klasykiem, do którego chętnie wracamy. Dlaczego warto wypróbować olej rycynowy na wypadanie włosów, jak go stosować aby efekty były jak najlepsze i jaki olej wybrać?

Czytaj więcej
Najlepszy tonik - woda różana

Najlepszy tonik - woda różana

Woda różana to uniwersalny kosmetyk, który doskonale sprawdzi się w pielęgnacji każdego rodzaju cery. Z powodzeniem zastąpi tonik, nie tylko wyrównując pH skóry, ale także zapewniając jej piękny i promienny wygląd. W jaki sposób powstaje woda różana, jakimi charakteryzuje się właściwościami i jaką wodę różaną wybrać? 

Czytaj więcej
Recepta na zdrowie i długowieczność. Masło kakaowe i jego właściwości.

Recepta na zdrowie i długowieczność. Masło kakaowe i jego właściwości.

Masło kakaowe to obok masła shea, kolejny prawdziwy hit pielęgnacyjny. Jest to naturalny olej, który pozyskiwany jest z nasion kakaowca. Tak, dokładnie tego samego, z którego produkowana jest czekolada! Podobnie jak masło shea, pochodzi z gorącej z Afryki, gdzie przypada aż połowa jego uprawy, choć pierwotnie wywodzi się z Ameryki Środkowej i Południowej i oczywiście nadal można go tam znaleźć. Posiada moc wspaniałych składników, które aż proszą się o wykorzystanie. Poznajmy jego zalety.

Czytaj więcej
Masło shea. Jakie ma właściwości i zastosowanie w kosmetyce?

Masło shea. Jakie ma właściwości i zastosowanie w kosmetyce?

Masło shea to iście wszechstronny kosmetyk! Jego liczne, wyjątkowe właściwości pielęgnacyjne sprawiają, że jest on szeroko stosowany przez entuzjastów naturalnego dbania o siebie. Zapewne wielu z Was o nim słyszało, ale może nie do końca znacie jego możliwości? Jeśli tak jest to zapraszamy Was do dzisiejszego wpisu, z którego dowiecie się o nim co nieco. Mamy nadzieję zachęcić Was do włączenia go do swojej codziennej pielęgnacji, bo naprawdę warto!

Czytaj więcej
Olej kokosowy na włosy i ciało.  Kilka zastosowań oleju kokosowego.

Olej kokosowy na włosy i ciało. Kilka zastosowań oleju kokosowego.

Olej kokosowy jest bardzo znany nie tylko ze względu na swoje walory kuchenne, ale i cenne właściwości pielęgnacyjne. Czy wiedzieliście, że jest on zaliczany do jednych z najzdrowszych produktów na świecie, a drzewo, na którym rośnie, uważane jest za "drzewo życia"? Pewnie wielu z Was ma go w swojej kuchni, ale czy znacie jego zalety? Jeśli nie to zostań z nami, a my postaramy się przybliżyć Ci ten drogocenny olej.

Czytaj więcej
Jak skutecznie wykonać demakijaż twarzy?

Jak skutecznie wykonać demakijaż twarzy?

Demakijaż to jeden z najważniejszych aspektów dbania o siebie, który musi się znaleźć w naszej codziennej pielęgnacji. Brak oczyszczania twarzy może skutkować bardzo przykrymi konsekwencjami, jak wypryski, zatkane pory, a nawet szybsze pojawienie się pierwszych zmarszczek. Tego nie chcemy! Co ważne, demakijaż powinien zostać wykonany nawet wtedy, gdy się nie malujesz. W ciągu dnia na naszej skórze zbiera się tyle zanieczyszczeń, że po prostu trzeba je usunąć. Oczyszczona twarz jest później gotowa na inne zabiegi pielęgnacyjne i z łatwością wchłonie to, co najlepsze w kremie. Jak zatem najlepiej go wykonać, aby był jak najbardziej skuteczny oraz jakich kosmetyków użyć? Zapraszamy Cię na krótki kurs demakijażu!

Czytaj więcej

Elementy 7 do 12 117 całkowita

Pokaż na stronę