6 prostych zabiegów upiększających. Wyglądaj pięknie,teraz!

Która z nas ma więcej niż kilkanaście minut na poranną pielęgnację twarzy? Pomiędzy kawą, przyszykowaniem śniadania, ubraniem się i innymi obowiązkami, czasu na make-up pozostaje niewiele. Mamy dla was 6 prostych porad jak wyglądać pięknie bez konieczności poddawania się czasochłonnym i kosztownym zabiegom.

 

Uroda, Pielęgnacja bez chemii, kosmetyki naturalne.


1. Pij więcej wody.
Jeśli twoja skóra ma ziemisty, poszarzały koloryt, może być temu winny brak wystarczającej ilości wody. Trzymaj na biurku butelkę, żeby pamiętać o regularnym piciu i zamień jedną z dziennych dawek kawy na ziołową herbatę. Jeśli poczujesz pragnienie, oznacza to, że twój organizm jest już odwodniony.

2. Przekonaj się do rozświetlacza.

Dodanie rozświetlającego produktu w okolice kącików oczu i na kości policzkowe działa jak szybki i bezbolesny zastrzyk kosmetyczny. Dyskretny blask pomaga ukryć stres i nadaje twarzy odpoczęty wygląd.

3. Miej pod ręką wodę kwiatową.

Woda kwiatowa w sprayu, mgiełka, ma wiele zastosowań, o których pisaliśmy już we wcześniejszych artykułach. Polecamy noszenie mgliełki w torebce, tak żeby w każdej chwili móc odświeżyć make-up, ożywić skórę lub pobudzić zmysły. Ponadto wiele migliełki kwiatowych ma piękny, naturalny zapach i może służyć jako perfumy.

4. Wysypiaj się.

Wiemy, że łatwiej jest to powiedzieć niż zrobić, ale jeśli czujesz się zmęczona, to najprawdopodobniej również na taką wyglądasz. Podczas snu w naszej skórze zachodzi wiele procesów regeneracyjnych i jeśli wstaniesz wypoczęta, pozytywnie to wpłynie na twoją cerę. Staraj się unikać stresujących tematów tuż przed pójściem spać, wywietrz sypialnię i upewnij się, że sprzęt elektroniczny jest wyłączony.

5. Popraw swoja postawę.

Kiedy nasze mamy i ciotki ostrzegały nas przed garbieniem się, trzeba przyznać, że miały rację. Wyprostowana postawa sprawia, że wyglądamy na pewne siebie, lepiej na nas leżą ubrania, i nawet krążenie ulega poprawie.

6. Zaakcentuj oczy.

Tusz do rzęs jest najlepszym przyjacielem kobiet jeśli chodzi o poprawę wyglądu w mgnieniu oka. Podkręć rzęsy i nałóż podwójną warstwę tuszu, żeby nadać oczom wyrazistości.

Mamy nadzieję, że nasze porady pomogą wam wyglądać i czuć się pięknie. Tak naprawdę wszystko zależy od naszego trybu życia, przyzwyczajeń i samopoczucia. Jeśli jesteśmy szczęśliwe, to widać to również na naszych twarzach.
Jeśli macie swoje sprawdzone sposoby na piękny wygląd, czekamy na wasze komentarze.

photo credit: Vook tv via photopin cc

Opublikowano: 17 sty 2014
Napisany przez: Perla Negra
Kategoria: Uroda
Comments powered by Disqus